İnternet tutkumuzdur! hedeflerinize ulaşmanız konusunda daha da tutkuluyuz!

Teslimat

Stoğu bulunan ürünlerimiz aynı gün kargo şirketine teslim edilerek adresinize gönderilmektedir. Diğer ürünlerde termin tarihi süreleri içerisinde gönderim sağlanmaktadır.

İade Politikamız

Ürünlerinizi 14 gün içerisinde, iade koşullarına uygun olarak iade etmeniz mümkündür. Ürünlerimizin iade alınabilmesi için “tekrar satılabilme” koşulu aranmaktadır. Kutusu yırtılmış ya da açılmış, etiketleri sökülmüş, kullanılmış ürünler tekrar satılamayacağı için iade edilemez ve tarafımızdan iadesi ve geri ödemesi gerçekleştirilmez. Kutusu bozulmamış ve kullanılmamış, tekrar satışa uygun ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Dijital/sanal ve indirilebilir ürün ve hizmetlerde taraflarca onaylanan hizmet ve satış sözleşmesi hükümleri geçerlidir.

Geri Ödeme Politikamız

İadesi onaylanan ürünlerin geri ödemesi; satın alma işleminin gerçekleştirildiği ödeme yöntemine uygun olarak 15 gün içerisinde yapılmaktadır. Detaylı bilgi alamak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilir ya da çevrimiçi iletişim formlarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.
BTinteraktif Bilgi ve İletişim Teknolojileri Yazılım Danışmanlık Hizmetleri
My Office Kolektif House Barbaros, Lale Sk. No:2 D:13, Ataşehir/İstanbul, 34758
info@btinteraktif.com
0850 303 3614