e-ticaret entegrasyon sistemleri ile tek panel üzerinden tüm e-pazar yerlerinde satış yapabilirsiniz.

Entegrasyon Ürünleri

Bilgi almak için bizi hemen arayabilir ya da aşağıdaki bağlantı üzerinden çevrimiçi destek kanalını kullanabilirsiniz.

Entegrasyon danışmanlık hizmetlerimiz ve modern entegrasyon ürünlerimiz sayesinde Amazon, Trendyol, N11, Hepsibura vb. e-pazar yerlerini tek bir panel üzerinden yönetebilirsiniz. E-Ticaret paketimiz sayesinde kendi websayfanız üzerinden satış yapabilir gelirlerinizi artırabilirsiniz.

BTinteraktif e-pazar danışmanlık hizmetleri ile E-Pazaryerleri’ndeki satışlarınızı artırın. Güncel araştırmalar, değerlendirmelerin, alışveriş yapanların yüzde 80’inin satın alma kararlarını etkileyerek, işletmelerin e-pazaryerlerinde başarılı olmak ve iyi bir şekilde sıralama yapmak istediklerinde inceleme yönetimine öncelik vermeleri gerektiğini vurgulamaktadır. Bu nedenle satıcılar e-pazaryeri inceleme yönetimi ve danışmanlık hizmetlerine yatırım yapıyorlar.

E-Pazar danışmanlık hizmetlerimizin, şirketinizin satışlarını hızlandırmasına, arama sıralamalarını iyileştirmesine ve bizimle iletişim kurarak pazar hakimiyetini artırmasına nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin!

Detaylı bilgi için hemen arayın ya da çevrimiçi iletişim kanallarından işiniz ve ürünleriniz hakkında bize bilgi verin.

E-ticaret entegrasyon sistemleri ile tek panel üzerinden tüm e-pazar yerlerinde satış yapabilirsiniz.

Entegrasyon ürünleri sayesinde ürünlerinizi hızlı bir şekilde yönetirsiniz.

Stok takibinden, sipariş ve faturalama işlemlerine hatta kargo süreçlerine kadar her şey tek platformda.

Profesyonel desteğe mi ihtiyacınız var?

Tüm ihtiyaçlarınız hakkında detaylı bilgi için hemen arayın ya da çevrimiçi iletişim kanallarından firmanız ve ürünleriniz hakkında bize bilgi verin.

REFERANS MARKALAR