İnternet tutkumuzdur! hedeflerinize ulaşmanız konusunda daha da tutkuluyuz!

 

Müşterilerimizin çevrimiçi dünyadaki başarısı, kendi performansımızın en
iyi ölçütüdür.

 

BTinteraktif, 2010 yılından günümüze faaliyet gösteren bir yazılım ve bilgi teknolojileri danışmanlık şirketidir. Bu faaliyet alanlarının kapsamında; UI- web arayüz tasarımından, UX- kullanıcı deneyimi modellemesine, özel yazılımlardan, e-ticaret sistemlerine, arama motoru optimizasyonundan, dijital pazarlamaya, grafik tasarım çalışmalarına hatta kurumsal kimlik ve itibar yönetimine kadar birçok hizmeti müşterilerinin ihtiyaçlarına ve hedeflerine göre her biri için benzersiz olarak vermektedir. Bu nedenle, arzulanan sonuçları elde etmek için, neler yapılması gerektiğini iyi bilen yüksek ihtisaslı bir ekibe sahiptir. Bu ekip; alanında tecrübeli mühendislerden, pazarlamacılardan, tasarımcılardan ve yazılımcılardan oluşur.

Yılların verdiği tecrübe sayesinde, sadece web sayfasına sahip olmanın yeterli olmadığını, stratejik olarak diğer kanallarla eşleştirildiğinde daha etkin çalıştığını öğrendik. Bu nedenle müşterilerimizin her birine tam hizmet stratejileri sunuyoruz. Görünürlüğü, dönüşümleri ve geliri artırmak için dijital kanalların bir kombinasyonunu kullanıyoruz. Ekibimiz ayrıca, sonuçları daha etkili bir şekilde izlemenize ve raporlamanıza yardımcı olan özel araçları yönetiyor ve bu bilgileri sizlerle belirli aralıklarla paylaşıyor. Müşteri adaylarınız ve elde edilen gelirleriniz gibi sizin için çok şey ifade eden metrikler üzerinde durarak hedeflerinize ulaşmanızı sağlıyoruz. Böylece, bilgi teknolojileri danışmanınız olarak BTinteraktif’i seçtiğinizde gereksinimlerinize ve hedeflerinize uyan özel bir plan ve özgün modellemeler sizleri bekliyor olacak.

Profesyonel desteğe mi ihtiyacınız var?

Tüm ihtiyaçlarınız hakkında detaylı bilgi için hemen arayın ya da çevrimiçi iletişim kanallarından firmanız ve ürünleriniz hakkında bize bilgi verin.

REFERANS MARKALAR