E-ticaret web sayfaları ile kolayca ürün satabilirsiniz.

E-Ticaret Sistemleri

Bilgi almak için bizi hemen arayabilir ya da aşağıdaki bağlantı üzerinden çevrimiçi destek kanalını kullanabilirsiniz.

Günümüzde pek çok perakendeci önemli ve yıkıcı bir değişimle yüzleşiyor. Oyunun kuralları bir süredir eski alışkanlıklardan farklı şekilleniyor. Bu yıkıcı değişim markalar için yepyeni mücadeleleri bir araya getirirken aynı zamanda büyük fırsatların da kapısını aralıyor.

Artık her alışveriş deneyimi önce online’da başlıyor ve günün sonunda online veya offline bir platformda son buluyor. Bu durumdan yola çıkarak online’da alınacak aksiyonların her zamankinden daha fazla önem taşıdığını söyleyebiliriz. Diğer hiçbir kitle erişim mecrasında böyle bir erişim gücü ve ulaşım imkânı yakalamanız mümkün değil. Bu nedenle sizlere Btinteraktif e-ticaret web sayfalarını öneriyoruz. Ürünlerinizi hızlıca satışa çıkartarak sanal pos cihazınız üzerinden ödemelerinizi alabilirsiniz.

Fiziksel bir mağazada alışveriş yapan her 100 tüketiciden 65’i ise hali hazırda mağazadaki ürünlerle web sitesindeki ürün-fiyatlarını kıyasladıklarını dile getiriyor. BTinteraktif olarak bu değişimi yakından gözlemliyoruz, çoklu kanal ve tüketicilerin online alıveriş deneyimini şekillendirmenin yegane yolu BTinteraktif e-ticaret web sayfasından ve danışmanlığından geçiyor.

E-ticaret web sayfaları ile kolayca ürün satabilirsiniz.

Stok tutabilir, siparişlerinizi ve kargo süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

Satışlardan elde ettiğiniz kazançları görebilir, detaylı olarak raporlayabilirsiniz.

Anlaşmalı sanal pos sistemlerimiz ile kazançlarınızı hemen hesabınıza aktarabilirsiniz.

Profesyonel desteğe mi ihtiyacınız var?

Tüm ihtiyaçlarınız hakkında detaylı bilgi için hemen arayın ya da çevrimiçi iletişim kanallarından firmanız ve ürünleriniz hakkında bize bilgi verin.

REFERANS MARKALAR