Sosyal Medya Fiyatları

Sosyal Medya reklamları için ne kadar ödemeliyim?

Dünyamız giderek daha sosyal hale geliyor. Günümüzde pazarlamacılar potansiyel müşterileri çekmek için sosyal medyaya yöneliyorlar. Hepimiz sosyal medya pazarlamacılığının önemli olduğunu biliyoruz, ancak ne kadar harcayacağınıza karar vermek zor olabilir. Sizin için hazırladığımız bu kullanışlı sosyal medya fiyatlandırma kılavuzu, ortalama maliyet, sosyal medya ağlarında kampanya oluşturmak ve daha fazlasını gösterir. İlginizi çektiyse, maliyet tahminlerini görmek için aşağı kaydırın!

Sosyal Medya Reklamcılığının sağladığı avantajlardan birkaçı:


Bir sosyal medya platformunda yeni bir hesaba kaydolmak ücretsizdir herkes bir işletme Facebook sayfası veya Twitter hesabı oluşturabilir. Ancak, sosyal medya platformları izlemesi ve yönetilmesi zaman alan mecralardır.

Sosyal medya hesaplarınızı doğru bir şekilde yönetmek için gerekli deneyim ve bilgiye sahip bir personel bulmak da zor olabilir. Doğru yapılmazsa, bir sosyal medya kampanyası markanız için çok maliyetli olabilir, marka prestijiniz olumsuz etkilenebilir.

BTinteraktif, Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram ve Pinterest dahil olmak üzere en iyi sosyal ağlar için sosyal medya pazarlama planları sunmaktadır. Planlarımız, özel bir sosyal medya yöneticisi danışmanlığında; firmanıza, ürünlerinize, faaliyet alanınıza ve hedef kitlenize göre düzenlenir.

Deneyimli ve bilgili personelimiz, sadece etkili çevrimiçi varlık oluşturmanıza değil; aynı zamanda, zamanında izlenmesini ve güncellenmesini de sağlar.

Peki sosyal medya pazarlamacılığı için ne kadar ödeme yapmanız gerekiyor? İşletmenizi her kanalda pazarlamanın maliyetine ve BTinteraktif'den gelen özel sosyal medya fiyatlarına göz atalım.

Sosyal Medya Pazarlama Uzmanı

Deneyimli bir stratejistle sohbet etmek için çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçin. Ya da bir uzmanla konuşmak için bizi arayın.


900TL / Ay

Tek Platform

Aylık 15 Sosyal Paylaşım
Aylık 6 Tasarlanmış Görsel Paylaşımı
Aylık 2 Reklam Kampanyası
1300TL / Ay

İki Platform

Aylık 30 Sosyal Paylaşım
Aylık 8 Tasarlanmış Görsel Paylaşımı
Aylık 2 Reklam Kampanyası
Aylık 2 Blog Yazı Paylaşımı
1500TL / Ay

Üç Platform

Aylık 45 Sosyal Paylaşım
Aylık 10 Tasarlanmış Görsel Paylaşımı
Aylık 2 Reklam Kampanyası
Aylık 3 Blog Yazı Paylaşımı
1800TL / Ay

Dört Platform

Aylık 60 Sosyal Paylaşım
Aylık 12 Tasarlanmış Görsel Paylaşımı
Aylık 3 Reklam Kampanyası
Aylık 5 Blog Yazı Paylaşımı
0
    0
    Sepetiniz
    Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.Mağazaya Dön