Kariyer

Birlikte çalışmaya ve birlikte öğrenmeye ne dersiniz?

Kişisel gelişiminizi sürdürürken, Türkiye'nin dört bir yanındaki işletmelere dijital pazarlama ve yazılım hizmetleri sunmak misyonumuza katılın.

BTinteraktif'deki İnternet pazarlama ekibi, müşterileriyle, birinci sınıf pazarlama çözümleri sunmak için işbirliği yapıyor. Kampanyalarının nasıl görünmesi gerektiği konusunda harika tavsiyeler veriyorlar ve her adımda yanlarında duruyorlar. Bu pozisyonla ilişkili başvurularınız için lütfen aşağıdaki çevrimiçi iletişim formunu doldurun ve bize kendinizden bahsedin.

BTinteraktif'deki sosyal medya ekibi, Facebook, Instagram, LinkedIn ve Twitter gibi sosyal medya platformlarını kullanarak müşterilere harika sonuçlar sunmak için yorulmadan çalışıyor. Bu ekip müşterilerine öneriler yapar, sonuçları analiz eder ve sosyal medyada müşteri tabanını arttırmalarına yardımcı olur.
Bu pozisyonla ilişkili başvurularınız için lütfen aşağıdaki çevrimiçi iletişim formunu doldurun ve bize kendinizden bahsedin.

Metin Yazarlığı ekiplerimiz içerik ve çevrimiçi ilişkilerin yıldızlarıdır. Müşteri web sitelerinde ve web'de özel içerik oluşturmak ve tanıtmak için çalışırlar. İtibar Yönetiminden, İçerik Düzenlemeye kadar, çeşitli beceriler bu takımı üstün kılar. Bu pozisyonla ilişkili başvurularınız için lütfen aşağıdaki çevrimiçi iletişim formunu doldurun ve bize kendinizden bahsedin.

BTinteraktif'deki etkileşimli ekip, tüm müşterilerimizin web tasarımlarının tasarım, geliştirme ve proje planlama yönlerinden sorumludur. Etkileyici yetenekleri olmadan işimiz çok zor olurdu. Bu pozisyonla ilişkili başvurularınız için lütfen aşağıdaki çevrimiçi iletişim formunu doldurun ve bize kendinizden bahsedin.

BTinteraktif'de, soğuk arama, istenmeyen e-posta gönderme veya diğer geleneksel satış yöntemlerine inanmıyoruz. Bu nedenle Strateji ekibimiz gelen talepleri kabul etmeye ve satış döngüsü boyunca müşterilerimizin ihtiyaçlarıyla ilgilenmeye odaklanıyor. Bu pozisyonla ilişkili başvurularınız için lütfen aşağıdaki çevrimiçi iletişim formunu doldurun ve bize kendinizden bahsedin.

İnsan Kaynakları

Deneyimli bir uzmanla sohbet etmek için çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçin ya da bizi arayın.mutlu müşteri

bağlantı

yıllık deneyim
0
    0
    Sepetiniz
    Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.Mağazaya Dön