E-posta Pazarlama Fiyatları

E-posta reklamları için ne kadar ödemeliyim?

E-posta pazarlaması, yıllık gelirinizi artırmanızı kolaylaştırır. Akıllı bir yaklaşımla, 100 kelimelik bir e-posta iletisini binlerce kişiye dönüştürebilirsiniz.

Tek ihtiyacınız olan bir e-posta pazarlama planı. E-posta pazarlaması ile şunları yapabilirsiniz:


Peki, e-posta pazarlaması için ne kadar ödeme yapmayı beklemelisiniz? Cevabı öğrenmek için okumaya devam edin!

Müşterilerinizin akıllarında kalarak, e-posta alıcılarınızın bir satın alma yapma zamanı geldiğinde, rakiplerinizi seçmeleri olasılığını önemli ölçüde azaltırsınız.

E-posta Pazarlama Uzmanı

Deneyimli bir stratejistle sohbet etmek için çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçin. Ya da bir uzmanla konuşmak için bizi arayın.


Ne kadar ödemeliyim?


Ortalama olarak, orta ölçekli bir işletme, kampanyalarını kendileri yönetiyorlarsa (platforma ve abone sayısına bağlı olarak) e-posta pazarlaması için ayda 4000TL, bir ajansla çalışıyorlarsa ayda 300 ila 800TL harcayabilir. Aradaki fark yöntemler ve uygun altyapıya sahip olmanın getirdiği maliyet avantajlarından kaynaklanır.

İyi tasarlanmış ve iyi yönetilen bir e-posta pazarlama mesajı, potansiyel müşterilerin yanı sıra, önceki ve mevcut müşterilere web sitenizi ziyaret etmelerini hatırlatır ve onları bu konuda teşvik eder. Başarılı bir e-posta pazarlama kampanyasının merkezinde, müşteri tutma ve ilişki geliştirme vardır ve her e-posta pazarlama kampanyasını bu amaç doğrultusunda yapılandırırız.

Müşterilerinizin akıllarında kalarak, e-posta alıcılarınızın bir satın alma yapma zamanı geldiğinde, rakiplerinizi seçmeleri olasılığını önemli ölçüde azaltırsınız.

Raporlar, pazarlamacıların % 82'sinin e-postaya, pazarlama bütçelerinin %15 'ini harcadığını göstermektedir. E-posta pazarlamasına ayırdığınız miktar, aşağıdakileri de içeren bir dizi faktöre bağlı olacaktır:

0
    0
    Sepetiniz
    Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.Mağazaya Dön