Çok Kanallı Etkileşim

Tüm tüketiciler için dijital platformlar önemli referans noktaları konumunda

Günümüzde pek çok perakendeci önemli ve yıkıcı bir değişimle yüzleşiyor. Oyunun kuralları bir süredir eski alışkanlıklardan çok farklı şekilleniyor. Bu yıkıcı değişim markalar için yepyeni mücadeleleri bir arada getirirken aynı zamanda büyük fırsatların da kapısını aralıyor.

Artık her alışveriş deneyimi önce online’da başlıyor ve günün sonunda online veya offline bir platformda son buluyor. Bu durumdan yola çıkarak online’da alınacak aksiyonların her zamankinden daha fazla önem taşıdığını söyleyebiliriz. Diğer hiçbir kitle erişim mecrasında böyle bir erişim gücü ve ulaşım imkânı yakalamanız mümkün değil.

Fiziksel bir mağazada alışveriş yapan her 100 tüketiciden 65’i ise hali hazırda mağazadaki ürünlerle web sitesindeki ürün-fiyatları kıyasladıklarını dile getiriyor. BTinteraktif olarak bu değişimi yakından gözlemliyoruz, çoklu kanal deneyimi ve tüketicilerin online to offline yolculuğunu aşağıdaki kilit maddeler etrafında ele alıyoruz.

Detaylı bilgi için hemen arayın ya da çevrimiçi iletişim kanallarından işiniz ve ürünleriniz hakkında bize bilgi verin.


Fiziksel bir mağazada alışveriş yapan her 100 tüketiciden 65’i ise hali hazırda mağazadaki ürünlerle web sitesindeki ürün fiyatlarını kıyasladıklarını dile getiriyor

E-Pazaryeri Uzmanı

Deneyimli bir stratejistle sohbet etmek için çevrimiçi olarak bizimle iletişime geçin. Ya da bir uzmanla konuşmak için bizi arayın.'den biraz daha fazla müşteri kazanmanızı sağladık

popüler e-pazar yeri için danışmanlık sağlıyoruz

'den biraz daha fazla e-magaza danışmanlığı verdik
0
    0
    Sepetiniz
    Sepetinizde Ürün Bulunmamaktadır.Mağazaya Dön